Klub InVinum je spoločenstvo zákazníkov našej vinotéky – presne tí fanúšikovia, fajnšmekri a pôžitkári, ktorí si potrpia na to, že keď už si doprajú fľašu vína, tak musí stáť za to…..

Prečo vznikol?

Myšlienka klubu prišla hneď po tom ako sme otvorili Vinotéku a videli sme priaznivú odozvu od prvých zákazníkov. Bol to záujem o našu ponuku, snaha podeliť sa s nami o vlastné skúsenosti a hlavne chuť spoznávať niečo nové. Preto prvé aktivity klubu boli ochutnávky a degustácie vín. Rozbiehajú sa návštevy vo vinárstvach a na vinárskych podujatiach. Postupom času sa náš Klub rozrastá na veľmi slušnú základňu stálych a aktívnych zákazníkov Vinotéky InVinum.

Aké máme ambície?

Záujem našich zákazníkov nás príjemne prekvapil a výrazne „nabudil“ na ďalšie rozširovanie činností a aktivít Klubu. Chceli by sme získať vlastný priestor na degustácie, aby sme im mohli dať pravidelnosť. Oslovovať nové vinárstva na rozšírenie ponuky vín vo Vinotéke. Chceli by sme zintenzívniť návštevy v slovenských vinárstvach. Privítame každý nápad a tip na dobrú akciu.

Aký program pre vás pripravujeme?

Kto môže byť členom Klubu InVinum?

Členom Klubu InVinum sa môže stať každý zákazník našej vinotéky, ktorý si zakúpi tovar v hodnote minimálne 15 EUR. Samozrejme, že okrem tohto kritéria sa prihliada aj na pozitívny vzťah k vínu a „nasávaniu“ nových poznatkov o víne a chuť zúčastňovať sa na akciách Klubu.

Aké výhody má člen Klubu InVinum?

  • Každý člen nášho Klubu dostane preukaz, ktorý ho oprávňuje nakupovať tovar vo Vinotéke za klubové ceny.
  • Dostáva pravidelné informácie o aktuálnych zľavách a o plánovaných podujatiach Klubu.
  • Využíva klubové zľavy na vybraný tovar.
  • Prednostne sa zúčastňuje degustácií za zvýhodnenú cenu.
  • Prednostne sa zúčastňuje na prehliadkach vinárstiev.

Ochutnávky

Ochutnávka prebieha vo vinotéke vždy, keď sa nám dostane do rúk pár fliaš dobrého vína, s ktorým sa chceme pochváliť a podeliť. Väčšinou takto predstavujeme nové vinárstvo, ktoré chceme zaradiť do našej ponuky, alebo novinky z vinárstiev ktoré už máme v predaji. Spravidla bývajú ochutnávky v piatok vo Vinotéke od 16,30 hodiny. Kto skôr príde, tomu sa viacej ujde.

Degustácie

Degustácia je riadená ochutnávka vín, väčšinou z jedného vinárstva, kde someliér alebo zástupca vinárstva predstaví formou vzoriek aktuálne novinky. Pre návštevníka degustácie je to jedinečná príležitosť vyskúšať a porovnať množstvo titulov vín a získať zaujímavé informácie priamo z „kuchyne vinárstva“. Degustácie mávame spravidla každú prvú stredu v mesiaci o 17,00 hodine v nejakom prenajatom priestore.

Návštevy vinárstiev

Ponúkame našim klubovým členom zúčastniť sa na návšteve vo vybranom vinárstve. Po prihlásení dostatočného počtu záujemcov zabezpečíme vhodnú dopravu tam aj späť, ochutnávku vzoriek vín v pivnici, prehliadku vinohradov a vinárstva a občerstvenie alebo večeru. Priebeh návštevy väčšinou závisí od ponuky konkrétneho vinárstva.
Takže, ak ste dobrá partia, alebo máte tip na dobré vinárstvo, dajte nám vedieť a zorganizujeme Vám výlet s bohatým programom.